Cookie Consent by TermsFeed

Doplňky stravy s anabolickým účinkem

Úvod Růstový hormon GHR Natural Anabolická dieta Doplňky stravy Tribulus Terrestris Přírodní anabolika

Doplňky stravy pro zdraví a svalový růst

Existuje celá řada doplňků stravy s anabolickým účinkem, které podpoří svalový růst. Stejně tak je důležité doplňovat vitaminy a minerály, aby jste byli zdraví a plní energie do dalšího tréninku.

Rybí olej

O pozitivním vlivu omega3 a omega6 mastných kyselin na zdraví člověka (především v souvislosti s hladinou cholesterolu a tuků v krvi) toho bylo napsáno už mnoho. V rámci anabolické diety byste však měli kromě tuků z masa, vajec a rostlinnýc olejů přijímat i rybí tuk, který je bohatý na nenasycené mastné kyseliny.

Ty najdete kromě mořských ryb také v doplňcích stravy. Přeci jen, ne každý je příznivcem vůně a chuti rybího masa. Zkuste Omega 3 rybí olej FORTE od Wallmarku (120 tablet + 120 zdarma = vydrží 3 až 4 měsíce) nebo bioinformační přípravek ENERGY Vitamarin s obsahem 90 kapslí. Skutečnou bombou je olej ze žraločích jater obohacený vitaminem A, který pozitivně působí na činnost svalů v preparátu Fin Bi-iomaxin caps.

Pangamin - nesmrtelný hit kulturistiky

Kvasničnou biomasu z pivovarských kvasnic konzumovali vrcholoví sportovci a kulturisti už v dobách hluboké totality. Nyní je stále k dispozici a to ve vylepšených recepturách obohacených o mastné kyseliny omega-3 a omega-6. Kromě kvanta minerálních látek a stopových prvků obsahuje esenciální aminokyseliny a celou řadu vitaminů B (komplex B1, B2, B6 a B12). Mimochodem B12 je dalším hitem kulturistiky, pomáhá prokrvovat tělo před náročným tréninkem. Pivovarské kvasnice PargaVit Bifi Omega Puls v balení 200 tablet a dalších 50 zdarma seženete za bezkonkurenční cenu necelých 80 Kč i s dalšími preparáty na internetu.

Kreatin a aminokyseliny

Velmi oblíbeným přípravkem pro zvýšení výkonnosti, energie a svalového růstu jsou kreatiny. Pokud jste v mrtvém bodě a nedaří se vám pokořit váhy při cvičení, zkuste právě kreatin, který zkvalitňuje svalovou sílu. Je rychlým a efektivním zdroje energie pro svalovou tkáň. Doporučujeme preparát Kreatinfit 700, který je výborný v den cvičení po tréninku a netréninkové dny po ránu, příp. pak ještě zesílit jeho efekt v kombinaci s Argininem před spaním - to máme odzkoušené a výsledky jsou opravdu famózní.

Aminokyseliny jsou obecně velmi prospěšným doplňkem stravy, který byste rozhodně neměli podcenit. Existují komplexní doplňky s vícero druhy aminokyselin, mezi ty patří PM Amino Progress (120 kapslí). Na druhé straně jsou na trhu i úzkoprofilové doplňky, viz. zmíněný L-Arginin nebo třeba Lysin, který ochraňuje svalovou tkáň a pomáhá vytvářet svalovou hmotu. Naprostou klasikou je kombinace třech základních a esenciálních aminokyselin (valin, leucin a isoleucin) v podobě BCAA.

Regenerace

Regenerace svalů je stejně důležitá jako jejich zatížení a záměrné poškozování svalových vláken. Pokud cvičíte opravdu tvrdě a inteznivně, tak jak praví pravidla tréninku pro maximální efektivitu a produkci růstového hormonu, neobejdete se bez preparátů pro urychlení svalové regenerace. V tom vám může pomoci opět kotvičník zemní alias tribulus terrestris - bylinný extrakt s vysokou antioxidační kapacitou pro regeneraci a uvolnění svalstva.

Existují však i přístroje, které se z dlouhodobého pohledu rozhodně vyplatí ještě víc. Kdo by si nechtěl dopřát bublinkovou či perličkovou lázeň v pohodlí domova za rozumnou cenu, která uvolní svaly namáhané v posilovně a stimuluje cirkulaci krve. Třešničkou na pomyslném dortu pak mohou být všelijaké masážní přístroje a infra zářiče, který zklidní vaše svaly po náročném tréninkovém dni naprosto dokonale.

Přírodní anabolika

Podpůrné látky

 • Energy Tribulus terrestris

  Tribulus terrestris aneb kotvičník zemní nať - přírodní prostředek pro zvýšení testosteronu.

  Ano,kupuji   HODNOCENÍ: 10/10 To mě zajímá

 • STARLIFE REGEMAX - zvýšení výkonu, síly a vytrvalosti

  Starlife REGEMAX - přispívá k normální činnosti svalů a kostí.

  Koupit   HODNOCENÍ: 8/10 více informací

  Energy King Kong

  ENERGY King Kong - čistě přírodní přípravek pro efektivní přeměnu energie na svaly.

  Ano,kupuji
    HODNOCENÍ: 8/10 To mě zajímá

  STARLIFE L-Arginine - elementární aminokyselina

  Starlife L-Arginine - arginin je aminokyselina pro růst svalové tkáně a zvětšení objemu svalů.

  Ano,kupuji HODNOCENÍ: 9/10 To mě zajímá

  Mycomedica Cordyceps CS-4

  MycoMedica Cordyceps CS-4 - sušený extrakt z houby Mycelia zvyšující testosteron a sílu.

  Ano,kupuji   HODNOCENÍ: 7/10 To mě zajímá

  STARLIFE L-Lysine - větší síla, větší svaly

  Starlife L-Lysine 500 - esenciální aminokyselina k syntéze životně důležitých bílkovin.

  Ano,kupuji   HODNOCENÍ: 7/10 To mě zajímá

  Sdílejte: Sdílet na Facebooku Tweet about this on Twitter Odeslat odkaz e-mailem