Cookie Consent by TermsFeed

Přírodní anabolika z rostlinných zdrojů

Úvod Růstový hormon GHR Natural Anabolická dieta Doplňky stravy Tribulus Terrestris Přírodní anabolika

TOP produkty na trhu

Přírodní anabolika

Anabolika a steroidy nejsou na prodej, alespoň ty chemickým způsobem v laboratoři vyvinuté. Většinou jsou pouze na lékařský předpis a slouží k léčení pacientů, nikoliv jako doplňky stravy pro kulturisty. To je potřeba respektovat. Na druhou stranu to nemusí nutně znamenat, že neexistují legální anabolika. Právě 100% přírodní anabolika, která pochází z rostlinných zdrojů, jsou zcela legální a jejich účinek je velmi obdobný anabolickým steroidům. Dle stupně účinnosti můžete využít následujících rostlin a z nich připravených produktů.

Rostlinné steroly (komplexní fytosteroly)

V dnešní době jsou známé už více než čtyři desítky rostlinných steroidů (brassinosteroidy). Tyto látky jsou významné pro udržení správné hladiny cholesterolu a tuků v krvi a vhodné jako lék či doplněk stravy u mnohých onemocnění. Pro kulturisty jsou však mnohem zajímavější rostlinné steroly (fytosteroly). Nejvíce se setkáme s látkou sitosterol, kampesterol či stigmasterol. V potravě jsou zastoupené v margarínech, jogurtech a mléce - do svých výrobků je často přidává třeba Danone. Nicméně to se bavíme stále o malých dávkách. Významné zastoupení fytosterolů má ve svém preparátu GHR Natural americké firmy Global Health Products. Ta vyvinula jedinečný produkt plný esenciálních aminokyselin, ženšenu, komplexu fytosterolů (Beta sitosterol, Campesterol, Stigmasterol) a unikátního komplexu sojových fosfatidů. Preparát je schválen Státním zdravotním ústavem v ČR a využívat jej tak mohou nejen sportovci vč. naturálních kulturistů, ale i běžní lidé pro své ozdravující účinky.

Tribulus Terrestris

Účinný prostředek pro přirozenou harmonizaci hladiny testosteronu. Individuálně dokáže zvýšit testosteron až o 30%, což způsobí spolu s intenzivním cvičením výrazný nárust svalové hmoty na úkor podkožního tuku. Nať kotvičníku zemního působí navíc močopudně, snižuje krevní tlak, zlepšuje schopnosti regenerace po tréninku, pozitivně ovlivňuje metabolismus tuků a cukrů a celkově zlepšuje obranyschopnost. Přírodní přípravek Tribulus Terrestris v podobě čaje lze rozhodně jen doporučit. Už jen aplikace je oproti anabolickým steroidům mnohem příjemnější a přirozenější!

Suma Extra

Suma Extra je jihoamerický keř, jehož kořeny jsou mimořádně bohaté na rostlinné steroidy, beta sisterol, saponiny, aminokyseliny (19 druhů), vitaminy (A, B1, B2, E, K), minerály (železo, zinek, křemík, mangan, kobalt a germanium) a esenciální mastné kyseliny. Tento "brazilský žen-šen" zajistí maximální výkonnost a nárust svalové hmoty bež jakýchkoliv negativních účinků. Pořiďte si 100 kapslí Suma Extra, které Vám vydrží na 2 měsíce.

Maca a Yucca

Prastará bylina peruánských And zvaná Maca je díky věděckému výzkumu dlouhodobě využívána pro sexuální potenci mužů - zvyšuje libido, počet a pohyblivost spermií a celkově stimuluje sexuální funkce. Kromě toho však jde o 100% přírodní a bezpečnou látku pro přirozený nárust svalové hmoty. Čím více balení Maca 100 tobolek zakoupíte, tím více ušetříte a ještě můžete získat zdarma Shark Energy Drink.
Velmi podobně je na tom Yucca shidigera (prášek), jež se většinou podává kapslích. Pozitivně ovlivňuje metabolismus, odstraňuje pocit únavy, snižuje hladinu cholesterolu a tuků v krvi a hlavně pomáhá vyrovnávat se s vysokou fyzickou zátěží, která v těle uvolňuje pro kulturisty tak nepříznivý hormon kortizol. Yucca obsahuje ohromné množství stearanových saponinů, které dokáží snížit produkci kortizolu a katabolických jevů ve prospěch testosteronu a anabolických procesů v těle.

Esenciální aminokyseliny

L-Arginin a Arginin zvyšují přirozenou produkci růstového hormonu. Především L-Arginin je stavebním kamenem bílkovin. Jako esenciální aminokyselina není vytvářena v těle, ale je potřeba konzumovat takové potraviny (burské ořechy, mandle, čokoláda, rozinky) a doplňky stravy, které jsou bohaté právě na arginin.
V současnosti zaznamenaly doplňky stravy s Argininem ohromný nárůst prodejů. Je tomu tak především kvůli schopnosti oxidu dusnatého ničit volné radikály a podpoře přenosu signálu ve svalech. Arginin příznivě ovlivňuje hladinu cholesterolu, zvyšuje produkci somatotropinu, urychluje metabolismus tuků a reguluje hladinu soli v organismu.

Přírodní anabolika

Podpůrné látky

 • Energy Tribulus terrestris

  Tribulus terrestris aneb kotvičník zemní nať - přírodní prostředek pro zvýšení testosteronu.

  Ano,kupuji   HODNOCENÍ: 10/10 To mě zajímá

 • STARLIFE REGEMAX - zvýšení výkonu, síly a vytrvalosti

  Starlife REGEMAX - přispívá k normální činnosti svalů a kostí.

  Koupit   HODNOCENÍ: 8/10 více informací

  Energy King Kong

  ENERGY King Kong - čistě přírodní přípravek pro efektivní přeměnu energie na svaly.

  Ano,kupuji
    HODNOCENÍ: 8/10 To mě zajímá

  STARLIFE L-Arginine - elementární aminokyselina

  Starlife L-Arginine - arginin je aminokyselina pro růst svalové tkáně a zvětšení objemu svalů.

  Ano,kupuji HODNOCENÍ: 9/10 To mě zajímá

  Mycomedica Cordyceps CS-4

  MycoMedica Cordyceps CS-4 - sušený extrakt z houby Mycelia zvyšující testosteron a sílu.

  Ano,kupuji   HODNOCENÍ: 7/10 To mě zajímá

  STARLIFE L-Lysine - větší síla, větší svaly

  Starlife L-Lysine 500 - esenciální aminokyselina k syntéze životně důležitých bílkovin.

  Ano,kupuji   HODNOCENÍ: 7/10 To mě zajímá

  Sdílejte: Sdílet na Facebooku Tweet about this on Twitter Odeslat odkaz e-mailem