GHR Natural nejsilnější přírodní stimuant hGH

 • Úvod Růstový hormon GHR Natural Anabolická dieta Doplňky stravy Tribulus Terrestris
 • Co je to GHR Natural?

  GHR Natural Donuťte tělo k vyšší produkci růstového hormonu s přírodním stimulantem růstového hormonu GHR NaturalGHR Natural je unikátní a na českém trhu zřejmě nejsilnější stimulant růstového hormonu na bázi přírodních látek (i proto schválený Státním zdravotním ústavem ČR). Oproti běžným preparátům, které obsahují pouze vybrané esenciální aminokyseliny (jako je třeba l-arginin) má GHR celý komplex aminokyselin v jedinečném poměru a formě, které jsou pro tělo nejpřirozenější a nejlépe vstřebatelné.

  Kromě komplexu aminokyselin však obsahuje navíc komplex fytosterolů (něco jako přírodních steroidů jako je Beta sitosterol, Campesterol, Stigmasterol) a unikátní komplex sojových fosfatidů (kombinace látek fosfatidylserin, fosfatidylcholin, fosfatidyletanolamin a fosfatidylinositolstearát pomáhá silně normalizovat hladinu cholesterolu v těle a jeho využití pro anabolické procesy). Jako bonus je v GHR ještě ženšen. Ten má pozitivní vliv na duševní rovnováhu, soustředěnost, koordinaci a fyzický výkon (mimo jiné je přínosný i coby stimulant libida a sexuálního zdraví). Jiný takhle komplexní preparát na českém trhu nenajdete.

  Je GHR Natural legální?

  Produkt GHR Natural je zcela přírodní a neobsahuje žádné hormony (ani samotný hGH v syntetické formě, jako je tomu u zakázaných dopingových preparátů). Dokonce je plně schválen Státním zdravotním ústavem ČR a doporučen pro využití podpůrné léčby mnoha civilizačních chorob jako je zvýšená hladina cholesterolu, neprůchodnost tepen, vyšší tlak, nespavost, nesoustředěnost, snížená schopnost regenerace a rekonvalescence po úrazech a operacích a podobně. Produkt je prodáván napříč českými eshopy s doplňky výživy a jeho zařazení do suplementace je vhodné i pro naturální kulturistiku.

  Kde GHR Natural koupím?

  GHR Natural koupíte online v eshopu RŮSŤÁK.CZ nebo v obchodě ProZdraví.CZ, kde se také můžete dočíst detailně o všem, co byste k produktu chtěli vědět - od užívání (denní dávky, cykly 5 dní a 2 dny bez, kvartální cykly atd.) až po skladování preparátu v domácích podmínkách (stačí teplota mezi 10°C až 25°C, což je prakticky pokojová teplota - nevystavovat přímému slunci a vlhku). Obchod je zaměřen na zdraví, dlouhověkost a především pak podporu sportovních výkonů (zejména na poli silových sportů - naturální kulturistikou počínaje a silovým trojbojem konče).

  Přírodní anabolika

  Podpůrné látky

 • Energy Tribulus terrestris

  Tribulus terrestris aneb kotvičník zemní nať - přírodní prostředek pro zvýšení testosteronu.

  Koupit   HODNOCENÍ: 10/10

 • STARLIFE Gold Star - zvýšení výkonu, síly a vytrvalosti

  Starlife Gold Star - potlačuje únavu a pozitivně ovlivňuje výkonnost, sílu a vytrvalost.

  Koupit   HODNOCENÍ: 8/10

  Energy King Kong

  ENERGY King Kong - čistě přírodní přípravek pro efektivní přeměnu energie na svaly.

  Koupit   HODNOCENÍ: 8/10

  STARLIFE L-Arginine - elementární aminokyselina

  Starlife L-Arginine - arginin je aminokyselina pro růst svalové tkáně a zvětšení objemu svalů.

  Koupit   HODNOCENÍ: 9/10

  Mycomedica Cordyceps CS-4

  MycoMedica Cordyceps CS-4 - sušený extrakt z houby Mycelia zvyšující testosteron a sílu.

  Koupit   HODNOCENÍ: 7/10

  STARLIFE L-Lysine - větší síla, větší svaly

  Starlife L-Lysine 500 - esenciální aminokyselina k syntéze životně důležitých bílkovin.

  Koupit   HODNOCENÍ: 7/10